Program

JDC jako jedyna szkoła w Polsce prowadzi zajęcia programowe. Są to regularne zajęcia o z góry określonym programie, który jest kontynuowany przez kolejne miesiące. Zapisując się na grupę programową student na każdych kolejnych zajęciach poznaje nową porcję materiału i utrwala to, co zostało wprowadzone do tej pory. Co ważne, założeniem grup programowych jest kontynuacja materiału - poziom zajęć będzie sukcesywnie rósł i obowiązkiem uczestnika zajęć będzie regularna obecność. Na zakończenie trwającego rok cyklu zajęciowego każdy uczestnik otrzyma certyfikat poświadczający zakończenie kursu na danym poziomie.

 

JAZZ POZIOM 1 - Program obejmujący podstawy styli jazzowych i skupiający się na technice tańca. Podczas regularnych zajęć uczestnicy poznają podstawy tańca jazzowego, wraz z podstawami techniki obrotów. Program obejmuje także naukę choreografii. Po zakończeniu rocznego programu wszyscy uczestnicy gotowi będą by przejść na poziom zaawansowany. Grupa prowadzona jest przez dwóch instruktorów, których zajęcia będą się uzupełniać. Poza zajęciami programowymi, każdy uczestnik posiada wstęp na wszystkie zajęcia otwarte z zakresu technik jazz i conteporary.

JAZZ POZIOM 2 - Program zaawansowany jest dla tancerzy, którzy mają doświadczenie w stylach jazzowych. Regularne zajęcia obejmują zaawansowaną technikę obrotów, technikę skoków, naukę zaawansowanych choreografii oraz wyrazu scenicznego. Zajęcia prowadzone są trybem intensywnym, Grupa prowadzona jest przez dwóch instruktorów, których zajęcia będą się uzupełniać. Poza zajęciami programowymi, każdy uczestnik posiada wstęp na wszystkie zajęcia otwarte z zakresu technik jazz i conteporary. 

HIP HOP POZIOM 1 - Program obejmujący naukę podstaw styli hiphopowych i pokrewnych. Regularne zajęcia obejmują m.in. naukę izolacji, zatrzymań, groove’ów, pop’ów. Prowadzona będzie także nauka choreografii. Po zakończeniu rocznego programu wszyscy uczestnicy gotowi będą by przejść na poziom zaawansowany. Grupa prowadzona jest przez dwóch instruktorów, których zajęcia będą się uzupełniać. Poza zajęciami programowymi, każdy uczestnik posiada wstęp na wszystkie zajęcia otwarte z zakresu technik hip hopowych.
 

HIP HOP POZIOM 2 - Program obejmujący intensywny trening technik styli hip hopowych. Przeznaczony jest dla zaawansowanych tancerzy, którzy chcą poprawić swoją technikę w stylach takich jak Waackin’ lub Baltimore. Wszystkie zajęcia prowadzone będą w trybie intensywnym. Grupa prowadzona jest przez dwóch instruktorów, których zajęcia będą się uzupełniać. Poza zajęciami programowymi, każdy uczestnik posiada wstęp na wszystkie zajęcia otwarte z zakresu technik hip hopowych.


 

 

 

W naszej ofercie znajdą państwo również możliwość korzystania z lekcji indywidualnych z tańca użytkowego, pierwszego tańca jak i modern jazzu i hip hopu. Więcej informacji pod numerem telefonu: 695 673 290

  

Nasi partnerzy