Nasi instruktorzy

Kinga Kolecka Wozi Natalia

Andrzej Starowicz

Twórca całego zamieszania, szef wszystkich szefów. Dla Niego nic nie jest niemożliwe. Tata rodziny liczącej ok.500 osób. Ponad 15-letnie doświadczenie taneczne sprawia, że dla nas wszystkich jest niedoścignionym wzorem.

Więcej »

Kasia Nowakowska

Jej pseudonim „czarna robota” jest połączeniem zarówno cech zewnętrznych jak i wewnętrznych Kasi. Ta mała czarnulka, to najbardziej pomocna osoba na świecie !

Więcej »

Konrad Korzeniak

Tego Pana nie da się nie kochać! Swoim pozytywnym nastawieniem do świata potrafi zarazić nawet największego ponuraka.

Więcej »

Agnieszka Dydo

Aga należy do naszej rodziny od 7 lat. Zaczynała od tańca towarzyskiego, następnie odkrywała tajniki tańca jazzowego, jednak to hip hop stał się jej prawdziwą miłością.

Więcej »
Kinga Kolecka

Kinga Kolecka

Związana z JDC ponad 7 lat, jest zarówno instruktorką jak i tancerką. Bierze udział w koncertach i pokazach organizowanych przez JDC AGENCY.

Więcej »
Wozi

Agnieszka Woźniak

Agnieszka to miłośniczka tańca jazzowego i klasycznego. Nigdy nie przestaje się uczyć, rozwój i nowe doświadczenia są jej siłą napędową.

Więcej »
Natalia

Natalia Soboń

Niesamowite jak w takiej małej osóbce może się zmieścić tyle temperamentu! Uśmiechnięta, pełna pasji i energii, związana ze Studiem Tańca JDC już 5 lat.

Więcej »

Klara Wesołowska

Burza blond loków, uśmiech od ucha do ucha i energia ciężka do poskromienia. Klara związana jest z JDC FAMILY od 8 lat, bierze udział w licznych koncertach, wyjazdach, warsztatach organizowanych przez nasze Studio.

Więcej »

Marzena Suder

Jeśli szukacie najbardziej szalonej osoby na świecie, lepiej nie mogliście trafić ! Pełna energii, wszędzie jej pełno i zawsze ma coś do powiedzenia.

Więcej »

Vladyslav Novak

Więcej »

Nasi partnerzy